S26361-F3986-L2

Fujitsu SFP, SX

This product is no longer in stock

551,00 zł tax excl.
551,00 zł tax incl.

*ceny SRP

Networking
Interface typeSFP
Data transfer rate (max)1000 Mbit/s
Fiber optic connectorLC
SFP transceiver typeSX
Cabling technology1000BASE-SX
Performance
Hot-Plug supportYes
Auto MDI/MDI-XYes
Cable typeMulti-mode
Fiber cable diameters supported50/125, 62.5/125
Operational conditions
Operating temperature (T-T)0 - 70 °C
Storage temperature (T-T)-40 - 85 °C
Operating relative humidity (H-H)10 - 80%
Storage relative humidity (H-H)10 - 85%
Weight & dimensions
Width13.4 mm
Depth56.5 mm
Height8.5 mm
Certificates
CertificationMSA

Brak produktów pasujących do tego towaru.

Brak informacji o konfiguracji tego produktu.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu

* SRP: Cena sugerowana producenta, dla klienta końcowego.

Reviews

Write a review

Fujitsu SFP, SX

Fujitsu SFP, SX

Fujitsu SFP, SX, SFP, LC, 0 - 70 °C, MSA, -40 - 85 °C, 10 - 80%

30 other products in the same category: