View larger

S26361-F4053-L703

QSFP+ Transceiver 40G SR4 MPO 850nm

This product is no longer in stock

6 251,00 zł tax excl.
6 251,00 zł tax incl.

*ceny SRP

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu

* SRP: Cena sugerowana producenta, dla klienta końcowego.

Reviews

Write a review

QSFP+ Transceiver 40G SR4 MPO 850nm

QSFP+ Transceiver 40G SR4 MPO 850nm

30 other products in the same category: