Właścicielem, oraz podmiotem odpowiedzialnym za Fujitsu-Shop.pl jest firma Polsoft Engineering Sp. z o.o. Business Partner Fujitsu.


S26361-F3986-L2

Fujitsu SFP, SX

This product is no longer in stock

509,00 zł tax excl.
626,07 zł tax incl.

*ceny SRP

Networking
Interface typeSFP
Data transfer rate (max)1000 Mbit/s
Fiber optic connectorLC
SFP transceiver typeSX
Cabling technology1000BASE-SX
Performance
Hot-Plug supportYes
Auto MDI/MDI-XYes
Cable typeMulti-mode
Fiber cable diameters supported50/125, 62.5/125
Operational conditions
Operating temperature (T-T)0 - 70 °C
Storage temperature (T-T)-40 - 85 °C
Operating relative humidity (H-H)10 - 80%
Storage relative humidity (H-H)10 - 85%
Weight & dimensions
Width13.4 mm
Depth56.5 mm
Height8.5 mm
Certificates
CertificationMSA

Ten produkt pasuje do następujących modeli

  • PRIMERGY BX400 S1
  • PRIMERGY BX900 S1
  • PRIMERGY BX900 S2
  • PRIMERGY Connection Blades
  • PRIMERGY CX2550 M2
  • PRIMERGY CX2570 M2
  • PRIMERGY RX1330 M2
  • PRIMERGY RX2510 M2
  • PRIMERGY RX2520 M1
  • PRIMERGY RX2530 M2
  • PRIMERGY RX2540 M2
  • PRIMERGY RX2560 M2
  • PRIMERGY RX4770 M3
  • PRIMERGY TX1320 M2
  • PRIMERGY TX1330 M2
  • PRIMERGY TX2560 M2
  • PROJECT BX900 S1
  • PROJECT BX900 S2
  • PSWITCH 2048P
  • SE Application Unit 47 M3

Elementy składowe tego produktu

Element bazowy: S26361-F3986-L2 - SFP Module Multi Mode Fiber GbE LC
PartnumberNazwaIlość

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu

* SRP: Cena sugerowana producenta, dla klienta końcowego.

30 other products in the same category: