D:FCKAB-OM3-C05L-L

FC-Cable OM3 LWL 5m LC LC FC-Kabel OM3 MMF 5m LC LC

This product is no longer in stock

zapytaj o cenę: +48 (32) 354-91-00

*ceny SRP

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu

* SRP: Cena sugerowana producenta, dla klienta końcowego.

Reviews

Write a review

FC-Cable OM3 LWL 5m LC LC FC-Kabel OM3 MMF 5m LC LC

FC-Cable OM3 LWL 5m LC LC FC-Kabel OM3 MMF 5m LC LC

30 other products in the same category: