D:FCSFP-B-SM4-04-L

BR SFP SWL (SMF) 4 Gb/s 4 km,1-Pack

This product is no longer in stock

zapytaj o cenę: +48 (32) 354-91-00

*ceny SRP

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu

* SRP: Cena sugerowana producenta, dla klienta końcowego.

Reviews

Write a review

BR SFP SWL (SMF) 4 Gb/s 4 km,1-Pack

BR SFP SWL (SMF) 4 Gb/s 4 km,1-Pack

30 other products in the same category: